RB AGENCY Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby, města i instituce z celé republiky.

Vítáme Vás na stránkách společnosti
RB Agency s.r.o.

Společnost se zabývá zejména profesionálními detektivními službami, vymáháním pohledávek, pořádáním kulturních akcí, výkupem nemovitostí, realitní činností, finančními a právními službami.

Jsme členy České komory detektivních služeb a Realitní komory ČR. Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby, města i instituce z celé republiky.

Společnost RB Agency s.r.o.

Detektivní služby

Poskytujeme profesionální detektivní služby. Naše práce je založena na dlouholetých zkušenostech ve všech oborech, důležitých pro zajištění kompletních detektivních služeb. Našimi klienty jsou lidé a společnosti z celé České republiky, zejména však z Plzně, Plzeňského a Karlovarského kraje. Na základě námi předaných informací lze předejít problémům a zbytečným finančním a osobním ztrátám.

Více informací

Vymáhání pohledávek

Bohužel žijeme v době, kdy platební morálka prakticky neexistuje. Firmy faktury neplatí včas, nebo je neplatí vůbec, fyzické osoby se naprosto neuváženě zadlužují a dluh řeší dalším dluhem. S vymáháním pohledávek a s fungováním exekucí máme dlouholeté zkušenosti. Nadstandardní úspěšnost při vymáhání pohledávek...

Více informací

Organizace akcí

Společnost RB Agency s.r.o. se v neposlední řadě zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí tzv. na klíč. Jsme schopni zajistit kompletní kulturní program. Vždy záleží na požadavcích objednavatele, zajišťujeme kompletní večerní, jednodenní nebo i vícedenní program. Zajistíme a kompletně zorganizujeme kulturní program pro obce, kulturní střediska, firmy či jiné subjekty.

Více informací

Realitní kancelář

Naše dceřiná společnost A-reality, realitní kancelář, s.r.o. již mnoho let poskytuje profesionální realitní servis převážně pro Plzeňský a Karlovarský kraj. Nabízíme prodej, pronájem nemovitostí, byty, rodinné domy, stavební pozemky, rekreační objekty a kanceláře. V naší databázi evidujeme mnoho vážných zájemců o nemovitosti z celého kraje. 100 % právní služby, serióznost, kvalita poskytovaných služeb.

Více informací