RB AGENCY Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby, města i instituce z celé republiky.

Vítáme Vás na stránkách společnosti
RB Agency s.r.o.

Společnost se zabývá zejména profesionálními detektivními službami, vymáháním pohledávek, pořádáním kulturních akcí, výkupem nemovitostí, realitní činností, finančními a právními službami.

Jsme členy České komory detektivních služeb a Realitní komory ČR. Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby, města i instituce z celé republiky.

Organizace akcí

Společnost RB Agency s.r.o. se v neposlední řadě zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí tzv. na klíč. Jsme schopni zajistit kompletní kulturní program. Vždy záleží na požadavcích objednavatele, zajišťujeme kompletní večerní, jednodenní nebo i vícedenní program. Zajistíme a kompletně zorganizujeme kulturní program pro obce, kulturní střediska, firmy či jiné subjekty. Za bezkonkurenční ceny umíme zorganizovat programy pro děti, seniory, hudební produkce bez ohledu žánrů, od kapel a souborů s regionálním významem až po největší a nejkvalitnější hvězdy celorepublikového či evropského formátu.
 
Zakládáme si na profesionálním přístupu ke každé zakázce, díky úzkým osobním vazbám jsme schopni poskytnout služby za bezkonkurenčních podmínek, včetně špičkového technického vybavení (pódia různých velikostí, světla, efekty, zvuk apod.), kompletní zajištění propagace akce (rádia, televize, letáky, kulturní přehledy), hygienické prostředky (mobilní WC apod.), kompletní zajištění ostrahy, hostesek, či občerstvení.
 
Z námi pořádaných akcí můžeme dle požadavků klienta poskytnout výstupy v podobě prezentačních CD, videí, filmů, například pro účely prezentace obcí či firem.
 

Radbůza Fest

Kontaktujte nás

Captcha